Strona głównaUncategorizedDobre biuro rachunkowe w twoim mieście - Znany Księgowy.

Dobre biuro rachunkowe w twoim mieście – Znany Księgowy.

Warto jest współpracować z portalem Znany Księgowy ponieważ zatrudnia on najlepszych ekspertów z dziedziny księgowości. Przekonaj się sam startując współpracę z portalem. Współpracujemy z najlepszymi biurami rachunkowymi w całej Polsce. Jesteśmy w częstym kontakcie z najlepszymi, doświadczonymi ekspertami. Biuro podatkowe Znany Księgowy funkcjonuje od 2004 r. Podstawowym celem działalności jest satysfakcja naszych klientów. Firma została założona przez osoby mające wieloletnie doświadczenie zdobyte w  trakcie pracy w  bankach oraz dużych podmiotach gospodarczych. W naszej codziennej pracy kierujemy się przede wszystkim satysfakcją klienta. Jesteśmy   elastyczni. Potrafimy bardzo szybko dostosować się do warunków w jakich pracujemy. W Polsce jest to niezbędne ze względu na często zmieniające się prawo.

Obsługa księgowa przedsiębiorców. Poznaj naszą ofertę.

Oferta biura rachunkowego skierowana jest do małych i średnich firm z całego kraju, zarówno tych które rozpoczynają drogę na rynku, jak i tych z wieloletnim doświadczeniem. Poznaj ceny i cennik usług księgowych w biurze rachunkowym Znany KsięgowyZnany Księgowy . Naszą ofertę handlową kierujemy do klientów indywidualnych, jak również właściciel firm oraz przedsiębiorstw. Nasza oferta obejmuje: zryczałtowane formy opodatkowania; ocena dokumentów sprzedaży pod kątem formalnym czy księgowym; prowadzenie ewidencji sprzedaży; przygotowanie ewidencji dla potrzeb podatku vat; opracowanie wydruków wspomagających wyliczenia dla celów podatku zryczałtowanego oraz określania jego wysokości; prowadzenie ewidencji majątku trwałego; sporządzanie wyliczeń podatku dochodowego od osób fizycznych dla pracowników zleceniodawcy; sporządzanie deklaracji podatkowych dla podatku vat oraz rocznej dla podatku dochodowego od osób indywidualnych; podatkowa księga przychodów i rozchodów; bieżące ewidencjonowanie operacji gospodarczych; sporządzanie comiesięcznych wydruków księgi; prowadzenie ewidencji majątku trwałego firmy; przygotowanie wyliczeń dla celów podatku dochodowego od osób fizycznych, właścicieli i pracowników; sporządzanie deklaracji podatkowych dla podatku vat i rocznej dla podatku dochodowego od osób fizycznych; sporządzanie oraz wysyłka plików jpk. W czasie   współpracy warunki można   zmieniać, zawsze dostosowujemy się do oczekiwań naszych zleceniodawców.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne