Strona głównaUncategorizedRusztowania Layher - kupić, wypożyczyć czy skorzystać z alternatywnych rozwiązań?

Rusztowania Layher – kupić, wypożyczyć czy skorzystać z alternatywnych rozwiązań?

Rusztowania Layher są powszechnie wykorzystywane w pracach remontowych oraz spełniają role rusztowania elewacyjnego na budowach. Marka Layher słynie z dobrej renomy. Co jeszcze należy wiedzieć u rusztowaniach tej marki? Sprawdźmy.

Rusztowania Layher

Layher to rusztowania elewacyjne, modułowe, ramowe, podesty drewniane oraz podesty stalowe. Produkty tej marki są również dostępne jako rusztowania stalowe oraz rusztowania aluminiowe. Niezależnie jaki typ rusztowania jest potrzebny należy pamiętać o tym, że niemieckie rusztowania marki Layher to zazwyczaj sztywne rusztowania, które mają wszystkie wymagane atesty oraz certyfikaty dopuszczające je do użytku. Oczywiście trzeba pamiętać, że przed przystąpieniem do prac montażowych należy zapoznać się z Dokumentacją Techniczną-Ruchową znaną jako DTR.

Warto zauważyć, że rusztowanie Layher jest bardzo powszechnie stosowane i cieszy się bardzo dobrą renomą. Niemiecki producent może pochwalić się dobrą opinią w związku z czym tak często widujemy rusztowania Layher nie tylko w małych przedsięwzięciach budowlanych (np. remont lub budowa domu jednorodzinnego) ale także na dużych budowach przemysłowych. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że rusztowania tej firmy charakteryzuje łatwa dostępność oraz fakt, że są to tanie rusztowania w porównaniu do konkurencyjnych rozwiązań oferujących podobną jakość.

Layher – kupno, wypożyczenie czy zdecydowanie się na alternatywy?

Kupno systemu Layher nie jest jedyną możliwością. Można także kupić rusztowania zamienne lub zdecydować się na wypożyczenie rusztowań i szalunków (np. korzystając z usług takich firm jak Altrad Mostostal). Alternatywą dla oryginalnych rusztowań Layher są produkty marki BAL. Rusztowania w modelu BAL są wymiarowo bardzo porównywalne do systemy Layher, dlatego mogą być godnym rozważenia zamiennikiem. Kolejną alternatywą są produkty Bauman.  Podsumowując, na rynku istnieje wiele opcji pozwalających skorzystać z systemu Layher bez potrzeby dokonania dużego wydatku w postaci zakupu pełnego oryginalnego osprzętu.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne